Inwestycja

Przy ul. Polnej 28 powstaje czteropiętrowy budynek wielorodzinny.

Na każdym piętrze oferujemy 12-13 mieszkań o metrażu od 28 do 60 m2. Przestronne klatki schodowe i windy ułatwiają komunikację. Na każdym piętrze znajdują się dwie komórki lokatorskie. Samochód możesz zostawić na podziemnym parkingu. Codzienne zakupy możesz zrobić w markecie Netto znajdującym się w części parterowej.


Mieszkaj tam, gdzie lubisz!

Polna 28 to obiekt zlokalizowany na Jeżycach - zyskującej coraz bardziej na popularności, dynamicznie rozwijającej się i zdobywającej serca kolejnych rodzin dzielnicy Poznania. Zalet tej lokalizacji jest wiele. Z jednej strony blisko do Centrum, z drugiej - do spokojnych Ogrodów czy zielonych rejonów Grunwaldu. Rozwinięta infrastruktura; szkoły, przedszkola, apteki i sklepy ułatwiają życie mieszkańcom.

Mieszkaj tak, jak lubisz!

Wybierz mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Kawalerkę jako Twoje pierwsze mieszkanie lub inwestycje. Mieszkanie dwupokojowe - komfort dla singla lub optymalna przestrzeń dla pary. Mieszkanie trzypokojowe - wygodną przestrzeń dla rodziny. Oferujemy mieszkania w stanie developerskim lub wykończone pod klucz.


Rób to, co lubisz!

Tutaj możesz swobodnie wybierać, co chcesz dziś robić. Masz ochotę na dobre i zdrowe jedzenie? Wybierz się na zakupy na Rynek Jeżycki. To urokliwe i gwarne miejsce jest handlowym sercem Jeżyc. Znajdziesz tu nie tylko ogromny wybór świeżych owoców i warzyw ale również poczujesz tętniącą życiem atmosferę dzielnicy.

Nie chcesz gotować? Poznaj małe jeżyckie knajpki, które wyrastają ostatnio jak grzyby po deszczu. Czekają na Ciebie kuchnie wegetariańskie, wegańskie, kebaby, falafele, pierogi, pizze i makarony oraz klasyczne dania kuchni poznańskiej. Szukasz rozrywki? Zapraszamy do kina Rialto lub na przedstawienie do Teatru Nowego. Potrzebujesz odpoczynku? Pomyśl o Ogrodzie Botanicznym. Możesz tu pospacerować podziwiając rośliny z całego świata lub po prostu spędzić czas wśród zieleni.


Nie trać czasu na dojazdy!

Wygodna komunikacja miejska dzienna i nocna, bliskość Ronda Kaponiera, ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego i pętli na Ogrodach. Szybki dojazd do Centrum. Szybki dojazd do Autostrady A2. Szybko wrócisz do domu, w którym lubisz mieszkać!

Dowiedz się więcej o doskonałej lokalizacji inwestycji Polna 28

Płać tak, jak Ci wygodnie.

Skorzystaj z programu Mieszkania dla Młodych. Sprawdź dogodne warunki płatności i kredytowania.

Skontaktuj się z nami!

  • 61 222 47 42
  • 509 589 552
Formularz kontaktowy